פורום כללי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

פורום כללי

כל דבר יש בו

אינדקסLatest imagesהרשםהתחברצ'אט הפורום
בקשת עזרה

אנו מבקשים את עזרת הציבור

אנא הרשמו לכאן זה שולח כל יום

אימיילים לאיימיל שלכם זה נותן כסף ג לכם וגם לנו

תודה רבה

חוק חדש:חוק תגובה בונה כולם להיכנס!

Go down 
מחברהודעה
EXDaniel
מנהל פורום lf2 ומנהל קטגורית חתימות וסימלונים
מנהל פורום lf2 ומנהל קטגורית חתימות וסימלונים
EXDaniel

מספר הודעות : 49
תאריך הרשמה : 15.11.09

חוק חדש:חוק תגובה בונה כולם להיכנס! Empty
הודעהנושא: חוק חדש:חוק תגובה בונה כולם להיכנס!   חוק חדש:חוק תגובה בונה כולם להיכנס! Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 1:03 am

כמו שחלק מכם אולי כבר שמתם לב, נהייתי לנהל הפורום, זה אומר שאין יותר ספאם ושטויות!
חשבתי להתחיל לחלק אזהרות כבר עכשיו, כמה דקות אחרי ששמתי לב שאני מנהל, אבל החלטתי שזה לא הוגן כלפי המשתמשים החדשים.
מעכשיו והלאה, כל מי שיגיב תגובה לא בונה מקבל אזהרה.
מי שלא יודע איך להגיב תגובה בונה שיקרא את המדריך של דניאל לתגובה בונה:
מי שעדיין לא הבין מה זה תגובה בונה מתבקש לא להגיב.

המדריך של דניאל לתגובה בונה:
כן כן גם לזה צריך מדריך, רוב האנשים כאן לא יודעים איך לתת תגובה בונה נכונה טובה ובנויה טוב.
בתגובה בונה אתם לא אומרים רק מה לא אהבתם אתם גם אומרים איך לשפר את מה שאהבתם ולא אהבתם, נגיד ינקח את החתימות של ואני יתן לה תגובה בונה בתור דוגמא.

ניקח תחתימה של הולו איצ'י, שהכנתי לדיויד מזמן.

קודם כל אומרים מה אהבתם, ואם יש אתם נותנים עצות איך לשפר את זה, כדי שיהיה עוד יותר טוב ויפה.

"הניק פשוט ומישתלב מצויין.
אהבתי תצבעים מגוונים וטובים, אבל לא יזיק להוסיף עוד קצת, נגיד עוד איזו שיכבת צבע כמו PHOTO FILTER או GRANIT MAP, ככה חלש שיוסיף עוד קצת גיוון, יעני להדגיש תו.
וגם אהבתי תאפקט של ה"היתפרקות" זה ניראה כיאילו הוא מיתפרק והופך למיברשות הוקטור האלה, אבל זה טיפה מוגזם, נגיד יש פה ושם מקומות לא מובנים בגלל זה, וגם יש כמה מקומות שזה מפוסקל כזה וזה די מעצבן X:"

אוקי, אחרי זה אתם מתחילים לחפש דברים שמציקים לכם יותר מידי, נגיד:
"הדבר הזה מאוחרי הניק מציק *, תוריד אותו, או תחליש תו זה ממש מעצבן אותי.(במיקרה והייתם אומרים לי את זה בת"ב בחתימה הזאתי באמת, הייתי אומר לכם שבצורה אחרת כל האזור הזה אז ריק, אבל לאמשנה)
המיסגרת די מעצבנת, לאדע למה, תחליף תשנה אותה, נגיד למיסגרת שחור 2 פיקסול לביפנים, או אחד...
כמה מהמיברשות של הוקטור מבולגנות יותר מידי, אי אפשר ליראות כימעט כלום דרכן.
הזרימה די מטומטמת, הכל יוצא מאיצ'י, ופיתאום היא ממשיכה אל הניק, זה ממש דפוק.
התאורה די חלשה, שזה מעצבן, תחזק אותה, זה ניראה כיאילו אין תאורה ביכלל.
למרות הצבעים היפים, יש דברים בוהקים מידי, אולי קצת שריפה תוסיף, ככה CURVES מישחק קטן, ולשים אותו על DARKNESS או MULTIPLY משו בסיגנון הזה."

זהו כיעיקרון, אני מבין שעכשיו כניראה אתם מסוגלים להבין מזו תגובה בונה אמיתית, ותילמדו ממנה, ותיתנו רק כאלה.

אממ כשהבחירות יסתיימו ויקבעו מי המנהל של הפורום, אני ידבר איתו בקשר לחוק שיצטרכו להביא תגובות בונות רק בצורה הזו, זה יחסוך להמון מעצבים עצבים מיותרים וריבים מיותרים גם כן.

כל הזכויות שמורות לSilly-Billy

המדריך ניתן לכם בחסות "חיים פינוקים", "חיים פינוקים" פתח במיבצע חדש, מנוי שנתי כולל הכל רק ב2 סטים של אבסטרקט 3 של גראנג' ו סט של וקטורים D:

ניתראה ב"חיים פינוקים" רשת חנויות המין הגדולה ביותר בפורום, ובישראל D:
חזרה למעלה Go down

חוק חדש:חוק תגובה בונה כולם להיכנס!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» פרסום| כולם להיכנס!
» פירסום: החתימות שהכנתי!(כולם להיכנס הכנתי אותם בעצמי!)